English

Profil, Değerler, Rakamlar

KURUMSAL

ÜRETİM

Yöntemler, Standartlar

ÜRÜNLER

İç Giyim Üzerine Her Şey

KURUM DEĞERLERİ

 

“Bize göre, her ürün verilmiş bir sözdür.

Kaliteli ürün ise yerine getirilmiş bir söz…”

 

Kurulduğu günden bu yana yaptığı işe, insana, kaliteye, çevreye ve teknolojiye verdiği önemle sayesinde sayısız başarıya imza atan şirketimiz, sahip olduğu kurumsal değerlerin gelecekte kazanacağı başarılarda anahtar role sahip olduğunun bilincindedir.

 

Güvenilirlik

Bize göre bir kurumun sahip olması gereken değerlerin başında gelir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimize verdiğimiz her sözün arkasındayız. 20 yıldan bugüne.

 

Adanmışlık

Bateks’in üretim ve yönetim kademelerinde görev yapan tüm çalışanları, başarının tesadüflerin değil, işini iyi yapma arzusu ve özenle kazanıldığını bilmektedir.

 

Verimlilik

Üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında gelişime ve iyileştirmeye açık yöntemler benimsiyoruz. Verimliliğin sadece finansal sonuçlarla değil, müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız toplumun mutluluğuyla da ölçülebilmesi gerektiğine inanıyoruz.

 

Yaratıcılık

Bateks sadece modayı takip eden değil, moda yaratan bir iç giyim üreticisidir. Bunu başarabilmek için yeni fikirlere açık olmak, son kullanıcı ve müşteri ihtiyaçlarını doğru anlamak gerekir. Bu nedenle biz, benzersiz tasarımlar yaratmak için dünyadaki trendleri iyi okuyor, yerinde izliyor, bu trendlerin ötesinde fikirler geliştiriyoruz.

 

Yenilikçilik

Sadece tasarımlarımızda değil, üretimin her aşamasında, müşteri ilişkilerinde, şirket içi iletişimde, kalite kontrol ve AR-GE süreçlerinde dünyadaki yönelimleri takip ediyor, yeni fikirleri hayata geçirebildiğimiz bir ortam yaratmaya gayret ediyoruz.

© 2015 BATEKS İÇ GİYİM ve TİCARET LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.