English

Profil, Değerler, Rakamlar

KURUMSAL

ÜRETİM

Yöntemler, Standartlar

ÜRÜNLER

İç Giyim Üzerine Her Şey

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

 

“Müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisi, kurumumuzu geleceğe taşıyan değerlerin başında gelir.”

 

Bateks, çalışanları, iş ortakları, tedarikçileri ve el üstünde tuttuğu müşterileriyle olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve sadakatiyle tanınan; bu özelliğiyle sadece Türkiye’de değil, küresel ölçekte saygı gören bir iç giyim üreticisidir.

 

En yeni koleksiyonları, en kısa sürede ve en uygun fiyatla sunuyoruz.

 

Dünyadaki iç giyim trendlerini yakından takip eden şirketimiz, müşterilerine iç giyim sektöründeki en taze fikirleri ve modelleri mümkün olan en kısa sürede sunabilmek için çalışmaktadır.

 

 

Modern üretim teknikleriyle sürekli iyileştirilen teslim süreleri, daha yeni koleksiyonları daha kısa zamanda müşterilerimizin beğenisine sunabilmemize olanak sağlamaktadır.

 

Sürekli artan tasarım ve üretim hızımız, müşterilerimize stoklarını daha kolay kontrol edebilmelerine yardımcı olmakta, yenilenen koleksiyonları hızla stoklarına alabilmelerini mümkün kılmaktadır.

 

Şirketimiz, tasarım departmanı tarafından sürekli güncellenen iç giyim koleksiyonlarını sunabildiği gibi, müşterilerinin var olan koleksiyonlarının üretimlerini kesintisiz olarak devam ettirebilecek bilgi ve deneyime sahiptir.

 

Türkiye'de yerleşik bir üretici olması nedeniyle şirketimiz, Avrupa ve bölge ülkelerindeki müşterilerine yüz yüze görüşme fırsatı tanıyarak tasarım, ön üretim, onay, üretim ve sevkiyat süreçlerinde daha sağlıklı ilişkiler kurulabilmesini sağlamaktadır.

© 2015 BATEKS İÇ GİYİM ve TİCARET LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.