English

Profil, Değerler, Rakamlar

KURUMSAL

ÜRETİM

Yöntemler, Standartlar

ÜRÜNLER

İç Giyim Üzerine Her Şey

ŞİRKET PROFİLİ

 

1996 yılında Ayşe Ofluoğlu tarafından kurulan Bateks, bugün Türkiye’nin en büyük iç giyim üreticisi konumundadır. İki üretim merkezinin yanı sıra, on alt biriminde 500’ü aşkın çalışanıyla kalite standartlarını her geçen gün daha da yükseltmek için çalışan kuruluşumuz, dünyanın önde gelen markaları için çok çeşitli modellerde sütyen, külot, gecelik, pijama, kombinezon, jartiyer, korse, mayo, plaj elbisesi, erkek boxer ve gece elbiseleri üretmektedir.

 

Kurulduğu günden bu yana müşterileri, çalışanları ve tedarikçileriyle güvene dayalı bir işbirliği kurma ilkesiyle büyüyen Bateks, ticari başarısının yanı sıra bu yaklaşımın doğal sonucu olarak birçok ödül ve sertifikaya layık görülmüştür.

 

 

H&M, TESCO, INDITEX, HUNKEMÖLLER ve TOP SHOP gibi dünyanın en büyük giyim markaları, Bateks’in kalite ve etik  değerlere bağlılığını pek çok ödülle taçlandırmıştır.

 

Üretimini ulusal ve uluslararası birçok standarda uygun olarak şekillendiren şirketimiz, güvenilir bir iş ortağı olarak tanınmanın ciro artışından çok daha önemli olduğunun bilincindedir.

 

Ürünleri beş kıtada, onlarca ülkede tercih edilen bir üretici olarak;  tasarım, tedarik, planlama, üretim, kontrol ve lojistik alanlarının tamamında mutlak verimlilik anlayışıyla hareket eden Bateks, dünya pazarlarında rekabetçi gücünü artırarak daha parlak bir ufka emin adımlarla yürümektedir.

© 2015 BATEKS İÇ GİYİM ve TİCARET LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.